Бренд: Nokia

Nokia 6303 Classic

Telefon navazující na oblíbenou 6300 má trochu lacinější vzhled, ale svého předchůdce obohacuje o 3MPx fotoaparát s autofocusem a bleskem, konektor 3,5mm jack a baterku s větší kapacitou. Mapy Nokia lze pro navigaci využít jen s externím modulem.

Ціна 990 Kč
More
Останні товари на складі
Всі лідери продажів

Držák Premium Line OWAL 27cm

DR-BS-OWAL27
430 Kč
з податком
Кількість

Опис
  Oválný držák do auta Forcell Oval je praktickým doplňkem, který vám umožní pohodlně a bezpečně používat váš chytrý telefon za jízdy.   Výsuvné příchytky s širokým rozsahem roztečí a dlouhé pružné rameno s možností montáže na sklo umožňují nastavení dle individuálních potřeb.   Produkt 2 v 1 s mřížkou sání a montáží na čelní sklo.   Pevná podpora   Díky držáku Forcell budete mít telefon vždy po ruce při každé jízdě. Před nebo po cestě vám posuvná ramena pomohou telefon zasunout nebo vyjmout.   Odolná konstrukce umožňuje uchycení zařízení na výšku - nabíjecí zdířka a vstup pro sluchátka zůstanou bez překážek, takže je můžete pohodlně používat po celou dobu.   Pevné svorky udrží smartphone ve stabilní poloze i při dynamické jízdě a měkká pěna, která je pokrývá, ochrání vaši výbavu před poškrábáním.   Dobře sedí Různé možnosti nastavení usnadňují přizpůsobení rukojeti vlastním potřebám, což se osvědčí při sdílení jednoho vozu více řidiči.   Vzdálenost mezi rameny je tak široká (38-107 mm), že na ni snadno připevníte smartphony různých velikostí nebo navigace a spodní podpěry ochrání zařízení před nechtěným sklouznutím.   Velmi dlouhé, celých 27 cm rameno vám pomůže nastavit zařízení tak, aby bylo v úrovni vašeho zraku.   Sledujte trasu cesty, prohlížejte si upozornění nebo přepínejte skladby na obrazovce zařízení v naprostém bezpečí pro sebe i pro cestující.   Snadné sestavení   Rukojeť vyrobená z vysoce kvalitního plastu nabízí několik možností montáže.   Díky nastavitelnému rameni a přísavce vyztužené přídavnou svorkou jej lze umístit na čelní sklo nebo na hladký povrch palubní desky.   Pokud však chcete minimalizovat možné problémy s viditelností a zvýšit tak bezpečnost, postačí sejmout rameno z madla a následně jej vložit do vstupní mřížky.   V obou případech pevné uchycení zajistí, že i na velmi hrbolatých cestách zůstane zařízení na svém místě a nepoškodí se.   Specifikace:   Černá barva   Montáž: Přísavka (sklo nebo hladký povrch na palubní desce) a pro sací mřížku   Rozteč ramen: 38-107 mm   Délka ramene: 270 mm
Деталі товару
DR-BS-OWAL27
5903396144608
16 інших товарів в цій категорії:

Артикул: 65010000

Бренд: Swissten

DRŽÁK DO AUTA SWISSTEN S-GRIP S2

Držák Swissten S-GRIP S2 vyniká svoji spolehlivostí a univerzálností. Kombinace nano podložky a přísavky. Jeho rozpětí je 44 - 90 mm. Součástí balení je také 3M podložka pro lepší uchycení na hrubších površích. Baleno v blistru Swissten.

Ціна 300 Kč
More
По наявності