Prodej mobilních telefonů

Jsme jednou z nejvýznamnějších a nejstabilnějších společností v České republice, která se specializuje na prodej použitých mobilních telefonů. Máme několik kamenných prodejen (více informací naleznete na stránce kompletmobil.cz/prodejny). Všechny naše telefony jsou řádně odzkoušeny a připraveny ihned k odeslání. 
Jsme výjimeční nejširší nabídkou použitých telefonů v regionu. Na všechny telefony poskytujeme záruku 12 měsíců na přístroj (na kapacitu baterie 6 měsíců). Jako jediní v ČR nabízíme k tlačítkovému telefonu novou baterii za zvýhodněnou cenu. Jen u nás víte, co nakupujete – reálné fotografie produktů použitých Mobilních telefonů*.
Dejte mobilu druhou šanci!! Pomáháte tím životnímu prostředí. Vyzkoušejte a budete spokojeni!


Prodejna v Písku


Servis mobilních telefonů

Mimo prodej mobilních telefonů děláme také servis mobilních telefonů, tabletů, chytrých hodinek, počítačů a podobně. Kde jiné servisy končí výměnou displeje nebo baterie nastupujeme my i s opravou základních desek, BGA a letovacích technik. Pájíme konektory nabíjení a čipy na všech zařízeních. Více informací na opravmobil.cz.


06-P-1024x683-1.jpg

*Fotky u použitých telefonů jsou skutečné fotky telefonu, ale může se stát, že v případě, že máme více zařízení, bude po objednání zaslán jiný telefon v podobném stavu