Marke: Nokia

Nokia 3310

Toto je původní model představený v roce 2000. Po Nokii 5110 drží rekord v délce prodeje, vybudoval si skvělé jméno a ještě v roce 2017 operátor O2 hlásí, že se do jeho sítě přihlašují desetitísíce starých Nokií 3310.

Preis 490 Kč
More
Auf Lager

Marke: Nokia

Nokia 6303 Classic

Telefon navazující na oblíbenou 6300 má trochu lacinější vzhled, ale svého předchůdce obohacuje o 3MPx fotoaparát s autofocusem a bleskem, konektor 3,5mm jack a baterku s větší kapacitou. Mapy Nokia lze pro navigaci využít jen s externím modulem.

Preis 990 Kč
More
Artikel nur noch in anderer Variante erhältlich

Marke: Samsung

Samsung E1200

Samsung E1200 je tlačítkovým telefonem, který se vyznačuje drobným a velmi lehkým tělem příjemným do ruky díky zadnímu rýhovanému povrchu.

Preis 390 Kč
More
Auf Lager

Marke: Nokia

Nokia 6300

Nesmrtelná klasika. Nokia 6300 byla představená už v roce 2006, ale své věrné uživatele má dodnes. A není divu, její kovové tělo vydrží hodně. Základní sada funkcí stačí, v uživatelském prostředí je snadné se vyznat.

Preis 890 Kč
More
Auf Lager
Alle Verkaufshits

Bluetooth headset Remax TWS-15, barva zelená

BLU-RM-TWS15
670 Kč
Bruttopreis
Menge

Beschreibung
Bezdrátová sluchátka do uší s vestavěným mikrofonem a dokovací stanicí na náramek. Zapadají do zvukovodu, díky čemuž nevypadávají z uší ani při intenzivních pohybech. Ideální pro každodenní použití, během školení, během videohovorů a online učení. Sluchátka do uší zaručují nejvyšší pohodlí při používání a vynikající izolaci od okolních zvuků. Jsou umístěny uvnitř ucha, ve zvukovodu, díky čemuž nevypadávají z uší ani při intenzivních pohybech. Sluchátka využívají Bluetooth přenos, díky kterému fungují s mobilními zařízeními vybavenými touto technologií. Bezdrátová komunikace má mnoho výhod: je méně náchylná k rušení než rádiová komunikace a sluchátka mají dobrý dosah při hraní nebo sledování filmu nemusíte sedět blízko obrazovky. Příslušenství nabízí pracovní dosah až 10 metrů, takže se můžete volně pohybovat po místnosti, aniž byste ztratili potěšení z bezdrátového poslechu hudby.  Široká frekvenční odezva zaručuje dokonalý zvukový zážitek. Lidské ucho je schopné registrovat zvuky s frekvenčním rozsahem od 20 do 20 000 Hz, a proto takové parametry v bezdrátových sluchátkách fungují skvěle. Dokovací stanice v chytrém pásmu (ve formě náramku) vám umožňuje snadno nosit sluchátka a používat je, když je potřebujete, ať jste kdekoli. Kromě toho poskytuje konstantní přístup k napájení a zabraňuje nechtěnému vybití sluchátek.  Specifikace: Verze Bluetooth: V5.0 Pracovní rozsah: 10 m Kapacita baterie: 250 mAh Pohotovostní doba: 80h Čas hry: 3h Doba nabíjení: 1h Sada obsahuje: 1 x sluchátka do uší 1 x náramek
Artikeldetails
BLU-RM-TWS15
6972174157917
16 andere Artikel in der gleichen Kategorie: