Značka: Nokia

Nokia 3310

Toto je původní model představený v roce 2000. Po Nokii 5110 drží rekord v délce prodeje, vybudoval si skvělé jméno a ještě v roce 2017 operátor O2 hlásí, že se do jeho sítě přihlašují desetitísíce starých Nokií 3310.

Cena 490 Kč
Zobrazit
Skladem

Značka: Nokia

Nokia 6303 Classic

Telefon navazující na oblíbenou 6300 má trochu lacinější vzhled, ale svého předchůdce obohacuje o 3MPx fotoaparát s autofocusem a bleskem, konektor 3,5mm jack a baterku s větší kapacitou. Mapy Nokia lze pro navigaci využít jen s externím modulem.

Cena 990 Kč
Zobrazit
Produkt je dostupný v jiných variantách
Všechny nejprodávanější produkty

Transmitér FM Bluetooth Baseus (CCTM-E01) 2X USB 2,1A, AUX, Pilot, barva černá

TRA-CCTM-E01
580 Kč
S DPH
Počet

Zboží si právě prohlíží 5 zákazníků
Popis
Nabíječka do auta Baseus vybavená vysílačem FM. Poskytuje rychlé a bezpečné nabíjení až dvou různých zařízení současně. Dvojitý port USB umožňuje nabíjet až dvě zařízení současně. Pokročilý systém řízení energie zajišťuje optimální nabíjecí proud, díky čemuž máme záruku stabilního a bezpečného provozu, čímž eliminujeme riziko poškození nabíjeného zařízení. Bluetooth FM vysílač slouží k přenosu zvuků ze zařízení Bluetooth (např. Telefonu) do reproduktorů automobilu pomocí rádiových vln. Multifunkční tlačítko umožňuje vyřídit všechny hovory (přijmout, odmítnout, zavěsit a znovu vytočit). Možnost připojení dvou zařízení přes bluetooth současně zvyšuje funkčnost zařízení. Vestavěný mikrofon vám umožní volně mluvit, aniž byste museli držet telefon v ruce.
Detaily produktu
TRA-CCTM-E01
6953156220058
12 dalších produktů ve stejné kategorii: